RC CARS TEAM

Nezávislý informační portál věnovaný RC modelům aut a modelářské tématice.

Modely 1:8 Offroad

Zde najdete aktuálni informace a články k tomuto tématu.

           Je to již asi dva roky, co jsem si pořídil svůj prví model kategorie 1:8 buggy. Má volba byla celkem promyšlená a zahrnovala v sobě kalkulaci s cenou, životností a úspěšností modelu na závodech. Měl jsem na výběr v této kategorii modely od společnosti Avioracing – GT 21, od společnosti CEN – Matrix, od Hobao Hyper 7, dále pak Kyosho Infermo a Xray XB8 TQ, kdy posledně dva jmenované modely patří ke špičce.

           Moravskoslezský klub RC CAR Ostrava pořádá ve dnech 26.1 – 27.1.2008 již druhý ročník mezinárodního závodu o Putovní Pohár Primátora města Ostravy a KYOSHO International Indoor Race Ostrava Buggy 1:8 I.C.
            Moravskoslezský klub RC CAR Ostrava pořádá ve dnech 26.1 – 27.1.2008 již druhý ročník mezinárodního závodu o Putovní Pohár Primátora města Ostravy a KYOSHO International Indoor Race Ostrava Buggy 1:8 I.C.
        Ve dnech 26.1. – 27.1.2008 v ČEZ aréně v Ostravě proběl 2. ročník prestižního mezinárodního závodu O Putovní Pohár Primátora města Ostravy a KYOSHO International Indoor Race Ostrava Buggy 1:8 I.C.
           Modelářský klub Auto RC Slavkov připravuje ve spolupráci s hlavními sponzory firmou ASTRA, společností AUTO-BAYER s.r.o. a akciovou společností BVV BRNO už po třetí jarní halové klání jezdců z celé Evropy s modely 1:8IC Buggy a Truggy, tentokráte pod názvem ASTRA NITRO CROSS 2008.

            Francouzský výrobce motorů představil dvě nové řady motorů, FirstLine Stock a FirstLine Black, určené pro závodníky, kteří chtějí mít motor od JP Racing, ale nechtějí investovat velkou částku do jeho pořízení.

Dovolujeme si všechny pozvat na 1. závod JK Cup Skřipov na úplně nové, zrenovované trati pro sezónu 2008.

            Trať těchto technických parametrů nemá v ČR obdoby. Závod se uskuteční 10.5.2008(sobota) v kategorii 1/8 IC Buggy a Monster Truck. Registrace do závodu je nutná http://www.jkcarsteam.com/jkcars/?inc=io_reg

            Propozice do závodu: http://www.jkcarsteam.com/1.jk.jpg

            Na Vaši účast se těší organizátoři z JK Cars Teamu.

        Moravskoslezský klub RC CAR Ostrava, ve spolupráci RCAČR, pořádal ve dnech 26.1 – 27.1.2008 již druhý ročník mezinárodního závodu O Putovní Pohár Primátora města Ostravy a KYOSHO International Indoor Race Ostrava Buggy 1:8 I.C.

1  
2  
 
RC CARS TEAM , nezávislý informační portál, www.rccarsteam.nolimit.cz, email: vasnovskyv@seznam.cz, tel.: 607831275