RC CARS TEAM

Nezávislý informační portál věnovaný RC modelům aut a modelářské tématice.

Modely 1:28 EP Onroad

Tuningové řešení modelu mini-z MR02 v setu ALSZ180

           Společnost ALS Racing se nezabývá jen vývojem svých nových modelů v různých měřítcích, ale rovněž výrobou tuningu pro osvědčené modely Kyosho Mini Z MR 02. více naleznete na http://www.alsracing.net/czech.htm

           Jak je známo, když chcele s Mini Z závodit v kategorii OPEN, je potřeba model vybavit mnoha nezbytnými tuningovými dily. Nejvíce je potřeba lepší držák motoru a H prvkem, který zajišťuje lepší pérování a hlavně chlazení motoru. Motor je potřeba vyměnit za výkonnější. pokud využijete originál díly, tak tato přestavba Vás vyjde jako nové auto. Proto společnost ALS vyvinula nový tuningový držák motoru za dobrou cenu a s kuličkovým difernciálem. Možno je take model vybavit duralovými koly a mechovými pneumatikami, které jsou nezbytné na kobercový povrch.

           Hlavní výhodou tohoto držáku je však možnost montáže motoru FK 180, který je za skvělo cenu 199Kč a svou životností předčí mnoho krát původní motor. Motor je specifikován pro 6 ks AKU a zde se využívají pouze 4 ks AKU. Z tohoto důvodu se zvýšuje životnost motoru a hlavně i tak je výkon motorumnohem větší jak u původních motorů. Všechny díly jsou vyzkoušeny a opravdu doporučuji.

           Fotografie naleznete ve Fotogaterii.

           ALS Racing vyrábí i mnoho dalších tuningových dílů na Mini Z MR O2, ceník najdete na adrese : 

http://www.alsracing.net/cenik/cenik.xls

 

 

Žádné komentáře
 
RC CARS TEAM , nezávislý informační portál, www.rccarsteam.nolimit.cz, email: vasnovskyv@seznam.cz, tel.: 607831275