RC CARS TEAM

Nezávislý informační portál věnovaný RC modelům aut a modelářské tématice.

Modely 1:28 EP Onroad

Zde najdete nejaktuálnější informace, které se týkají modelů v měřítku 1:28.

     Již několik let se v zimním období věnuji modelům Mini-Z od společnosti Kyosho. Představovat tento velmi oblíbený model myslím nikomu nemusím. Prohání se jich snad tisíce a to jak po závodních drahách, tak i po obyčejných kobercích či podlahách v bytech, hrají si s nimi děti, ale i závodí ostřílení a zkušení jezdci. Zkrátka jde snad o nejrozšířenější model, který si získal srdce všech svou jednoduchostí, univerzálností, nenáročností na údržbu a hlavně cenou.

Vážení závodníci, přátelé a kamarádi.

 

Dovoluji si Vás, jménem organizačního výboru, oslovit a osobně pozvat na závod RC aut „HAVÍŘSKÁ  POHODOVKA“, který se uskuteční dne:

 

23. května 2009

 

Závod je pořádán za výrazné pomoci Dolu Michal, národní kulturní památka, Úřadu městského obvodu Ostrava-Michálkovice.

           Je to neuvěřitelné jak ten čas letí, ale druhá třetina seriálu Mini-Z Racer Stolárna Cup 2009 je za námi. V neděli 1.3.2009 proběhl již čtvrtý závod seriálu a účast i přes kolizi s dalšími závody byla pěkná. Sice někteří závodníci, jež jezdí více kategorií, dali přednost závody s „většími bratříčky“, ale přesto 24 „skalních“ se dostavilo.

           Dne 28.3.2009 proběhl v Ostravě – Michálkovicích v pořadí již osmý závod Moravsko – Slovenského poháru. Závod se konal na Dole Michal, národní kulturní památka, kde v sále historické puncovny byla postavena kobercová dráha o rozměrech 8 x 7 m.

 

 Osmý závod  HAVÍŘSKÝ KAHAN
pořádaného v rámci Moravsko-Slovenského seriálu, ročník 2008 - 2009
 
Pořadatel:
RC CARS TEAM Ostrava, MK MiKy, Důl Michal, národní kulturní památka, Ostrava – Michálkovice
 
Datum konání:
28. března 2009
 
Soutěžní kategorie:
RC modely automobilů kategorie:         1:24 Expert,                 1:24 Lord,
1:28 Standard,             1:28 Expert
Š 130 RS.
        Dne 14.3.2009 proběhne v Dolném Kubíně posunutý 7. závod Moravskoslezského poháru, další informace najdete uvnitř.

 

      Myslím, že představovat Vám modely MiniZ Racer od společnosti Kyosho je nošením dříví do lesa. V posledních létech si tyto modely získaly srdce mnohých modelářů a teší se velké oblibě ve všech věkových kategoriích. Pro svou jednoduchost, nenáročnost, ale hlavně cenovou dostupnost se značně rozšířily. Modely se dodávají jako RTR sety, tedy po dodání pohonných baterií a baterií do vysílače můžeme „hned jezdit“.

     Stalo se již tradicí, že nedělní odpoledne patři ježdění s modely MiniZ od Kyosho. Pravidelně každý týden se schází Rc modeláři v restauraci Stolárna ve Frýdku -Místku a věnují se ježdění se svými modely. Ne však vždy je toto ježdění mírumilovnou událostí. Pravidelně dle rozpisu probíhají zde i  závody modelů. Takový to závodní víkend proběhl právě minulou neděli 1.2.2009.

1  
2  
3  
..  
10  
11  
 
RC CARS TEAM , nezávislý informační portál, www.rccarsteam.nolimit.cz, email: vasnovskyv@seznam.cz, tel.: 607831275