RC CARS TEAM

Nezávislý informační portál věnovaný RC modelům aut a modelářské tématice.

NOVINKY

           Tak je to tady. Na Sv.Martina jsme se sešli na prvním volném ježdění modelů v měřítku 1:28 Kyosho Mini-Z. První ježdění a dráha byla postavena ve Frýdku- Místku. Dráhu jsme postavili v restauraci na Stolárně, kde budou probíhat pravidelné srazy.

           Dne 17.11.2007 se konal 1. ročník netradičního mezinárodního závodu ICE SKATE RACE 2007. Místo závodu na ledě se však konal závod na sněhu. Počasí nás překvapilo a chvíli jsme váhali, zda bude možno závod na tom množství sněhu pořádat. Ale nakonec bylo rozhodnuto, že se o to pokusíme, neboť se jedná o raritu v pořádání závodů a je ji potřeba prověřit.

           Je to již asi dva roky, co jsem si pořídil svůj prví model kategorie 1:8 buggy. Má volba byla celkem promyšlená a zahrnovala v sobě kalkulaci s cenou, životností a úspěšností modelu na závodech. Měl jsem na výběr v této kategorii modely od společnosti Avioracing – GT 21, od společnosti CEN – Matrix, od Hobao Hyper 7, dále pak Kyosho Infermo a Xray XB8 TQ, kdy posledně dva jmenované modely patří ke špičce.

1  
..  
20  
30  
..  
40  
41  
42  
 
RC CARS TEAM , nezávislý informační portál, www.rccarsteam.nolimit.cz, email: vasnovskyv@seznam.cz, tel.: 607831275