RC CARS TEAM

Nezávislý informační portál věnovaný RC modelům aut a modelářské tématice.

NOVINKY

        Dovolte abych Vás pozval na první závod Racers CUP 2009, který pořádá  RCclubFM. Jedná se o závod, který je vypsán pro modely v měřítku 1:10 na elektro pohon a spalovací motor v kategorii OPEN. Vše potřebné najdete v přiloženém letáku.

Vážení závodníci, přátelé a kamarádi.

 

Dovoluji si Vás, jménem organizačního výboru, oslovit a osobně pozvat na závod RC aut „HAVÍŘSKÁ  POHODOVKA“, který se uskuteční dne:

 

23. května 2009

 

Závod je pořádán za výrazné pomoci Dolu Michal, národní kulturní památka, Úřadu městského obvodu Ostrava-Michálkovice.

     Již několik let se v zimním období věnuji modelům Mini-Z od společnosti Kyosho. Představovat tento velmi oblíbený model myslím nikomu nemusím. Prohání se jich snad tisíce a to jak po závodních drahách, tak i po obyčejných kobercích či podlahách v bytech, hrají si s nimi děti, ale i závodí ostřílení a zkušení jezdci. Zkrátka jde snad o nejrozšířenější model, který si získal srdce všech svou jednoduchostí, univerzálností, nenáročností na údržbu a hlavně cenou.
        Dovolte, abych Vás jménem prvního oficiálního RC klubu ve FM  pozval na PROLOG - první závod modelů aut v měřítku 1:1O EP a IC OPEN. Zbavte se nesmyslých omezení a příjďte si zajezdit čímkoliv. Bude následovat celý seriál na skvělé dráze v atraktívním prostředí. Doporučuji prostudovat leták, další informace u Jirky Veverky.
1  
2  
3  
4  
..  
10  
20  
..  
42  
 
RC CARS TEAM , nezávislý informační portál, www.rccarsteam.nolimit.cz, email: vasnovskyv@seznam.cz, tel.: 607831275