RC CARS TEAM

Nezávislý informační portál věnovaný RC modelům aut a modelářské tématice.

NOVINKY

Moravsko – Slovenský pohár – 1.závod v Púchově.

Dne 11.10.2008 proběhl první závod Moravsko-Slovenského poháru. Závod se uskutečnil ve slovenském městě Púchov, kde myšlenka vytvořit tento mezinárodní seriál vznikla.

Závod byl zahájen rozpravou, kterou provedl předseda klubu v Púchově Vladimír Luhový, následovala technická přejímka, kterou důkladně a nekompromisně provedl Martin Kumičák. Další v pořadí byl trénink po jednotlivých kategoriích a 4 kvalifikační rozjížďky, kdy první byla považována za organizovaný trénink.

Podle dosažených výsledků pak byly sestaveny jednotlivé kategorie a započaly finálové jízdy, které byly tři v každé kategorii. Závod proběhl korektně a sportovně a nebýt počátečního časového skluzu, tak vše běželo jako po „drátkách“.

Nakonec byly dosaženy následující výsledky, které budou započítány do průběžného pořadí Moravsko – Slovenského poháru.

3. Kačmárik Peter

Průběžné výsledky budou pravidelně aktualizovány a najdete je na informačním portálu  http://rccarsteam.nolimit.cz/ .