RC CARS TEAM

Nezávislý informační portál věnovaný RC modelům aut a modelářské tématice.

NOVINKY

Kyosho Mini-Z je opět tady a o něco dále

           Další pravidelné ježdění s Mini-Z, tedy modely v měřítku 1:28, určené pro všechny dobré lidi proběhlo opětovně v restauraci Stolárna ve Frýdku-Místku, dne 18.11.2007.

           Tyto pravidelné meetingy se konají vždy v neděli v odpoledních hodinách. Po postavení dráhy, která je originál od společnosti Kyosho, pokaždé v jiném tvaru se pak jezdí a testuje. Vzhledem k tomu, že nemáme větší zkušenosti s nastavením a s použitými díly, tak probíhá společné testování dílů a pneumatik. Účelem toho je co nejrychleji ziskat zkušenosti s modely a vybrat nejvhodnější ND. Hlavní myšlenou je jezdit pro radost a utratit co nejméně peněz za díly. Proto ono společné testování.

           Ježdění proběhlo, jak již jsem řekl, podruhé a za celou dobu nebyl zničen jediný ND.

           Je fakt, že ta auta hodně vydrží. Pomalu se začínají dokončovat pravidla seriálu. Následně pak vyjdou na www a nic nebrání než vyrazit na dráhu.

           Na ježdění se opět přišlo podívat mnoho diváků a jezdců z okolních klubů. Účast na závodech přislíbili i kolegové ze Zlína. Pokud vše vyjde, tak se máme nač těšit.

            Dokonce se dostavil i Tomáš Rajdus, prodejce z okresu Frýdek-Místek, který byl modely nadšen a určitě se nějakou formou na tomto ježdění bude podílet.

           Závěrem nezbývá než doufat, že se nám vše bude dařit tak dobře jako doposud a užijeme si těmito modely hodně srandy. 

                                                                                   Láďa Vašnovský 
                                                                     

Žádné komentáře
 
RC CARS TEAM , nezávislý informační portál, www.rccarsteam.nolimit.cz, email: vasnovskyv@seznam.cz, tel.: 607831275